• Devlet Kurumları
  Ev Sinema
  Otel Sinema Salonları
  Ev Sinema (Concept)
  Restaurant - Cafe
  Ev Sinema
  Ev Sinema
  Ev Sinema
  Müzeler
  Ev Sinema
 • Projeksiyon Kurulum Keşif
 • Projeksiyon Sunum Odası
 • Projeksiyon Ücretsiz Kargo Kampanyası
 • Epson Best Seller Resmi Bayisi

Turksat 3D Test Yayını ve Turksat Teledünya 3D Yayını Nasıl İzlenir?

Türksat 3D yayınlarına herhangi bir alıcı ile normal uydudan, kablolu tv veya kendi uydu alıcısı ile Teledünya kanalından ulaşabilirsiniz.

Türksat 3D yayınları ikiye ayrıldığından kafanız karışabilir, yukarıda sayılan donanımlarından biri varsa 3D yayın alabilirsiniz, eğer normal uydu alınız var ise biraz kurcalayarak Turksat 3D yayınlarına ulaşabilirsiniz. Genelde yabancı “Pangea The Neverending World Dinozor Kısa Filmi” , Layat Yapımın Bursa Belgeseli ve Rakatak.tv nin “Rakatak Extreme Sporlar Videosu” yayınlanıyor… Bu yayınlar “Anaglif 3D Gözlük” adını verdiğimiz “Kırmızı Mavi 3D Gözlük” ile seyredilebilir. 3D TV yada herhangi başka donanıma ihtiyaç yoktur.

Bir de Kablolu TV yada Türksat Uydu Alıcısına sahip olan ve Teledünya kanalına ulaşabilen TV izleyicileri için 3D seçeneği mevcut… Genelde “Voleybol Maçı Videosu” yayınlanıyor olduğunu görebilirsiniz ancak 3D TV’niz yoksa büyük ihtimal ekran ikiye bölünmüş yan yana iki video göreceksinizdir. Bu yayınlar yeni nesil 3D adını verdiğimiz, 3D TV yada 3D Projeksiyon Cihazı ile izlenebilecek yayınlardır, tabii donanımınıza uyumlu 3D Gözlük de edinmeniz gerekmektedir. Eğer 3D TV’niz var ise TV’nizin 3D modunu açarak 3D keyfini yaşamaya devam edebilirsiniz.

HD ve 3D yayın yapan kanallar hızla artmaktadır, 3D içerikler de buna bağlı olarak yaygınlaşmaktadır. Gelecekte filmler ve videolar internete bağlanabilen Smart TV’ler sayesinde direk 3D olarak izlenebilecektir.


IdeaSoft® | IdeaSoft Akıllı E-ticaret Yazılımları ile hazırlanmıştır.